0آیتم

در حال حاضر سبد خرید شما خالی است!

Product was successfully added to your shopping cart.

در جشنواره پاییزه « از من بخر » با خرید هر لپ تاپ، تبلت یا موبایل کافی است ، شماره سریال و شماره فاکتور خود را به آدرس : festival@azmanbekhar.com ایمیل نمایید و یک کد فعال سازی برای کاملترین و قویترین نسخه ضدویروس Bitdefender دریافت نمایید.

ارسال سریع کالا

کلیه کالاهای "از من بخر" از موجودی انبارهای ما تامین شده و چنانچه ساعت سفارش شما قبل از ساعت 14 باشد ، پردازش امور مربوط به کالای شما در همان روز انجام شده و روز بعد ، کالای شما در اختیارتان خواهد بود.

روشهای تحویل کالا، بنابه انتخاب شما می تواند یکی از موارد زیر باشد :

1- در صورتیکه شما ساکن یکی از شهرهای تهران ، تبریز می باشید با هزینه ثابت 50.000 ریال کالای خریداری شده را در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید.

2- در شهرهای تحت پوشش تی پاکس با هزینه ثابت 80.000 ریال کالای خریداری شده توسط تی پاکس برای شما ارسال گردد.این روش تحویل شامل 7 روز ضمانت تعویض کالای معیوب (لینک شود به صفحه شرایط تعویض) می باشد.

3- در شهرهایی که تحویل از طریقه پست مقدور می باشد ، هزینه پستی بنابه تعرفه های این شرکت به قیمت خرید شما اضافه گردیده و در محل مورد نظر شما توسط پست تحویل می گردد.

4- در شهرهای دارای مراکز خدمات مشتریان ، در محل مرکز خدمات ، پس از تست کامل با هزینه ثابت حمل 80.000 ریال کالای خود را تحویل بگیرید.(بجز شهرهای تهران و تبریز که این هزینه رایگان می باشد) لیست این مراکز عبارتند از :

در روش تحویل در "مراکز خدمات مشتریان" برای اولین بار در کشور این امکان فراهم گردیده که شما مشتریان گرامی کالای خود را در یکی از این مراکز و پس از تست کامل تحویل بگیرید و چنانچه هنوز با روشهای خرید اینترنتی راحت نیستید با این روش با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

مراکز خدمات مشتریان " از من بخر" در حال حاضر در شهرهای زیر مستقر هستند و این مراکز پیوسته در حال گسترش در سراسر کشور می باشند.

تهران : میدان ولیعصر-ساختمان تجارت ایرانیان-طبقه پانزدهم-واحد 10  تلفن : 88801516-021

تبریز : هفده شهریور جدید-جنب بانک ملی-ساختمان ایران- واحد C7 - شرکت رابلیکس تلفن تماس : 35573000-041

شیراز : خیابان ملاصدار - مرکز کامپیوتر پارس-طبقه سوم- واحد 304 - فروشگاه سان بایت    تلفن تماس :  36473247-071  نام مدیر مسئول : سورج نبی الهی

5- ارسال با باربری :

سیستم تحویل باربری برای لوازم سنگین یا بزرگ یا با تعداد زیاد بوده  و کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.